• Oznámenie o nehodnotení predmetov v 2. polroku školského roka 2019/2020

• Na základe Usmernenia MŠVVaŠ na hodnotenie žiakov strednej školy a na základe rozhodnutia vedenia školy, riaditeľka školy oznamuje žiakom a zákonným zástupcom, že v čase mimoriadnej situácie spôsobenej prerušením vyučovania sa v druhom polroku šk. roka 2019/2020 nebudú klasifikovať nasledovné predmety:

• telesná a športová výchova, etická výchova, náboženská výchova – všetky triedy
            • konverzácia v cudzom jazyku – III.CDF
            • chémia – I.A, I.B, I.G
            • spoločenská komunikácia – I.A, I.G
            • administratíva a korešpondencia – I.G, I.HA
            • aplikovaná ekonómia – IV.OB
            • podnikanie v cestovnom ruchu – II.HA
            • odborný výcvik – okrem končiacich tried  ( III.CDF, IV.AB., II.NŠ)

Mimoriadna situácia zapríčinená prerušením vyučovania v školách od 16. 03. 2020, pretrváva aj v prípade, že by vyučovanie v školách bolo obnovené ešte pred ukončením šk. roka, t. j. pred 30.06.2020.

Žiaci sa naďalej aj v predmetoch, ktoré nebudú klasifikované  vzdelávajú dištančne.