• Olympiáda z ANJ

•

26.11. 2018 sa konala olympiáda v anglickom jazyku v dvoch kategóriach, v ktorých si žiaci opäť mohli overiť svoje jazykové zručnosti. Školského kola sa zúčastnilo 14 žiakov.

V prvej kategórií  sa umiestnili nasledovní žiaci:

1. miesto – Ľuboš Koleň  2. AB, ktorý postupuje do okresného kola.

2. miesto – Veronika Machyňáková  3. HA

3. miesto – Ivana Medvecká  1. HA

V druhej kategórií sa umiestnili žiaci z bilingválnej obchodnej akadémie:

1. miesto – Zuzana Žemličková  3. OB, ktorá postupuje do krajského kola olympiády.

2. miesto – Natália Brišová  3. OB

3. miesto – Iveta Hucíková  2. OB

Všetkým zúčastneným ďakujeme a samozrejme víťazom gratulujeme. Zároveň držíme palce tým, ktorí postupujú do ďalšieho kola olympiády a prajeme veľa úspechov.

• Olympiáda NEJ

• Do galérie Olympiada NEJ boli pridané fotografie.

November 2018 sa niesol na Slanici v duchu olympiád

SSŠ EDUCO na Slanickej osade už tradične pokračuje v zapájaní sa žiakov do olympiády cudzích jazykov.

V tomto školskom roku štafetu olympiád začala  20. 11. 2018 olympiáda v NEJ.
            Školského kola sa  zúčastnilo   9 súťažiacich a výsledky sú nasledovné:

1. miesto – Maslaňáková Martina 5.HA

2. miesto – Furdeková Veronika 4.HA

3. miesto – Michlíková Emília   4.HA

-  Hablák  Dávid         4.AB

Víťazom srdečne gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme.

Kennst du viele Sprachen – hast du viele Schlüssel  für ein Schloss   /Voltaire/

MZ SJL/CUJ

• Tupperware

• Do galérie Tupperware boli pridané fotografie.

V stredu 7.11.2018 v rámci hodiny tovaroznalectva k nám zavítala milá pani, ktorá nám predstavila výrobky z kvalitných materiálov značky Tupperware. Sú to praktické a užitočné výrobky na všestranné použitie v kuchyni. Ich veľkou výhodou je celoživotná záruka.